DĚTI A RODIČE

Pracovní sešity KuliFerda jsou určeny dětem ve věku od 3 do 10 let. Zahrnují tak sešity jak pro předškoláky, tak školáky. V naší nabídce naleznete také sešity pro děti se speciálními potřebamiSPU a ADHD. V současné době nabízí edice KuliFerda a jeho svět bezmála 100 pracovních sešitů v 17 edičních řadách
 

Kromě sešitů si KuliFerda připravil pro děti doplňující aktivity: 
 
 
KuliFerda má pdo čepicí
Hledáte pro děti hry a zábavu, která jim kromě radosti přinese i trochu poučení a poznání? S KuliFerdou nyní připravujeme hry a soutěže pro děti na doma i ve škole!
 
 
KuliFerdovo desatero
KuliFerda připravil základní desatero pro všechny budoucí školáky, které vychází z dokumentu MŠMT Desatero pro rodiče dětí předškolního věku. Pomůže Vám zorientovat se v tom, co má Vaše dítě umět a znát, než půjde do školy.
 
 
9 dovedností školákaKuliFerda myslel i na školáky a taktéž pro ně a pro jejich rodiče či učitele připravil jednoduchý souhrn dovedností, které by měly být vždy součástí vzdělávání dětí.
 
 

Škola a rodičeKomplexní program na podporu rozvoje školní zralosti dětí, který má za cíl pomoci pedagogům a jejich prostřednictvím rodičům připravit děti co nejlépe na vstup do 1. třídy.

KuliFerdovy MŠ

Neformální klub KuliFerdových mateřských škol, kterým poskytujeme podporu a péči při společném cíli – připravit děti na vstup do školy.